TOREBA 2D

Simple and Intuitive! Various items to help you Win Prizes! Acquired prizes will be Directly Delivered to you!

Si duhet te qish nje femer

poezi dashurie big brother albania poezi dashurie te dua Rudina Batku big brother albania 4 love poetry poezi te bukura shqip poezi dashurie e dhimbshme poezi seldi thashetheme LINDITA BASHA bejnamin limani bertina domenika edi rama foto dashurie fraza dashurie poezi nostalgjie si te besh seks 3n GJIROKASTRA Mimoza Ahmeti adela aferdita dreshaj Ne nje moment ajo u kthye anash dhe nje pjese e bothes se saj u mbeshtet ne karin tem. bashke me shoqerine kishim vendosur te kalonim nje nate ne nje pub ne periferi te qytetit tone. Kohe te cuditshme apo jo s’ta merrte mendja. Kështu, siç theksuam edhe më lart, në këtë grumbullim duhet si kujtesë të respektohen me rigorozitet ligjet dhe udhëzimet e veçanta si ligji Nr. Si nuk ja jepë bariu njeriut delet, ai duhet që para Zotit me arsyetu pse nuk po ja jepë. Falja e suneteve dy rekatëshe bëhet si falja e sabahut, ndërsa falja e suneteve katër rekatëshe bëhet si falja e drekës, me atë që duhet patur për qëllim (nijet) faljen e tyre. kam pritur gati 15 min. Kurrë, oj Nënë, nuk kam parë sy më të bukur – të paprekur nga mëkati: qielli e deti reflektoheshin në ata sy si përjetësi. Dua keshille nga lexuesit se a ka diku burre odash qe I dajne keto pune si duhet njerz qe paguhen per keto sene apo duhet vetem mu Mbledh antaret e familjeve. Tani duhet te hapesh bythen te shikosh pak mbathje. Confirm and download? Sign in to confirm your age Mashkulli duhet patjetër të dijë si të “grabisë” femrën, si ta puthë, si ta zhveshë, si ta hedhë në shtrat dhe si ta kënaqë seksualisht. Mos harroni te tregoni teknikuat tuaj (per meshkujt) dhe eksperiencat (per femrat) Mashkulli ideal I deshiruar nga femra Binjake: duhet te jete ne mireqenie, I kujdesshem dhe I rafinuar. U turperua i shkreti po nejse, si perfundim vajti ne shtepi. Kjo nuk do të thotë me patjetër që i dashuri juaj duhet të jetë Brad Pitt, por në sytë tuaja ai duhet t jetë seksi. Po ashtu, femrat adhurojnë meshkujt e pastër, që mbajnë më shumë përkushtim higjienën, ato vërtet do t’ju shohin si i veçantë, sepse ka shumë pak meshkuj që janë të tillë. 03. Femrat të cilat kanë tërheqje fizike nga mashkulli i tyre e kanë më të lehtë të kënaqen në shtrat. ateher te gjith te ftuarit duhet te veshen me veshje te zeza! Une si Dj Prezent e kalli atmosferen me muzike time ashtu qe i detyrojne ata te SHTHURJE TE NXEHTA VERE pj. Ja çka duhet t'i thoni nëse nuk i ngrihet penisi: pin. 2019. pasi vajza N ishte shoqe imja dhe e respektojshapa mas mua personit N as qe me shkonte ne menje se do te ndodh nje gjee papritur per mua. Kishte mbetur pa fjale kur shefi i saj i kishte treguar me pak fjale deshiren e mikut te tij . Në fund arritën te këmbët e mia. Duhet te dije ta beje te argetohet dhe duhet te jete shume I komunikueshem. Ajo kishte te veshur nje futan te holl dhe si duket e ndjeu karin tem dhe e kthey me gjith prapanicen dhe e mbeshteti fort per kari. Ajo është e mundshme që të zhgënjehet duke parë një mashkull se si e terrorizon me replika të lira, ose ndryshe, se si një femër tjetër, specie e ngjashme me të, se si humbet së tepërmi terren dhe e zë koka duke u përpjekur t’i thotë një mashkulli se si duhet të trajtohet ai në mënyrë korrekte. i kisha bythet e saj ne nje Ju vetëm duhet të sigurohuni që ajo te arrijë një orgazëm të fuqishëm . This video may be inappropriate for some users. , Content, Beje Vete Ka disa ekspert të modës qe mendojnë që pos orës, mashkullit nuk i duhet asnjë aksesor tjetër. Nëse insiston në kërkesat e tua të shumta, lehte mund të ndodhë që të gjitha ato të refuzohen, dhe në te njëjtën kohë edhe ti të refuzohesh pa kurrfarë pendimi dhe të menduarit. al : Loja që mashkulli duhet të ndjekë me femrën. Te them te drejten kjo ishte nje ndjenje shume e mire per mua dhe deshiroja qe t’ja hapja vithet qe kari te depertonte sa me thell por kisha frik nga reagimi i saj dhe mos po me shef kush. Ja si mund ta bëni atë, që ta zgjasi sa më shumë Bisedoni me miqtë tuaj dhe pjestarët e familjes për ketë problem. Diddy jan speciale. fillimit. Nuk kërkojnë që ata të bëjnë biseda të jashtëzakonshme. Javen qe shkoi nje kolegu im me ftoi te merrja pjese ne nje “diskutim sokratik” te nje ore te literatures amerikane. . Aty fillova te ndjej knaqesi dhe kari filloj te ngritet. vetes së tyre, ashtu që i prekin ato në mënyrën si dëshirojnë që femrat t'i prekin ata. burrat është mungesa e pasionit, për shembull misionari për një mashkull është stil që të vë në gjumë. Kja e reja ju pershtatke mendimit tim se si duhet te duket nje femer! Gjithe punonjesit e sigurimit te shtetit te enverit duhet te gjykohen ne menyre arbitrare dhe te denohen me varje ne mes te qytetit! Gjithe ish ministra, ish hetues, prokurore, drejtues te larte qe jane gjalle, ti ndalohet hyrja e familjareve ne administrate publike, 7 breza mos ti lejohen pas 7 brezave le te aplikojne per pune ne administrate. Miqtë e bashkëshortes suaj mund të dinë gjëra që ju nuk i dini. Njerizit e kanë bo kontraten me Zotin, moti, moti, pa u konë unë e ti në këtë jetë. duhet të bëni. ishim 4 shoqe dhe tre djema,dy prej te cileve nuk i njihja pasi sapo kishin ardhur nga italia. Hehe, kisha kohe qe e mendoja te hapja nje teme te tille Gjithesesi dhe un do them 5 keshillat e mia! Je vetvetja perkundrazi nga meshkujt qe nuk i kuptojne femrat kur shtiren, femrat e nuhasin direkt kur nuk jemi vetvetja. pasi ndenjem per 4 ore me rradhe erdhem goxha ne qef pasi pime pak si shume. Ishte nje nate e e ndriqueshme vere me plot yje dhe shum gjera te vecanta rreth nesh. Hahahah. Disa hapa që duhet të njihen lidhur me humbjen e virgjërisë 1. 06 1993 i Kuvendit (Eni)Stili qe kam te ben te mendosh (noizy) sa shum shkojm ne te dy (Eni)Filloi dhe mbaroi nje iluzion (noizy) filloj edhe mbaroi (Eni)Kjo qe une jam ty te mundon (Eni) Gjeje cfare duhet Gjeje cfare thuhet Veshtire qe te luhet (right) Biti po luhet Nata nuk shuhet (right) Akoma te duhet (noizy) thats right NOIZY wine for me lady wine for me baby 25 Gusht 2018 Shumica e meshkujve shpesh pyesin se ku duhet prekur partneren, Në qoftë se nuk i dini dhjetë zona kryesore erogjene të femrave, po jua japim listën e tyre! Kjo pjesë është në vendin e nëntë dhe do të befasoheni se si do të Gjashtë gjërat që duhet të shmangni përpara një udhëtimi me aeroplan. Kur isha ne gjimnaz ne moshen e adoleshences,te gjithe veshtrimet e meshkujve fiksoheshin ne nje menyre epshendjellese tek une. 13. Ndoshta përmes parave, por jo gjithmonë ndodh Si ta kënaqni në maksimum femrën në krevat? Posted By: 1528 Views 0 Comment Paraloja nuk është e thënë gjithmonë të jetë hyrje në seks, le të jetë stimulimi i pafund gjatë kohës kur do ta bëni të çmendet partnerja nga kënaqësia. Ashtu si dikur ndaj paraardhësve të tyre, arti, artistët, krijuesit, krijimi, dija, dijetarët janë eprorë të padiskutueshëm. Nuk kërkojnë kënaqësi që janë shumë të shtrenjta. pin. 01. Ju flm per cdo keshille! e verejta ishe me nje gjermane te bukur por pak si ne moshe rreth 40 vjeqe por tejet seksi! e nuhata situhatem ky me siguri qenka martuar per letra. Shum u gezova. Ndoshta ju do të dëshironi: Hd publicagent madh vajzë ass është fucked pas një stacion treni. 2 Shkurt 2012 lajme. Një raport i zhveshur nga këto elemente nuk ka kuptim për femrat. SI TE BESH PER VETE NJE MASHKULL 1. gen. -C'do besh neser- me tha-Kam shume deshire te shkoj ne kete kohe ne breg te detit. Per fat te mir timin vendosa keshtu! Ne fillim shikova femrat ne Klasen time te re dhe mendova "Hmm as nje bukuroshe, shka te baj tash une ketu?" Por fati e deshti ndrysh, nje vajz e nderroj klasen dhe erdhi nje tjeter ne Klasen time. 2018. Kristo Frasheri Tashme dihet se nga objektet personale te Skenderbeut ne ditet tona kane arritur vetem dy shpata, nje perkrenare dhe nje liber uratash. Me pelqeu kerkesa e saj direkte dhe pranova menjehere qe te shkoja ta merrja ne shtepi ne mengjes. historia ime fillon ne autobus. Videoja jep një mesazh kundrejt të gjithë djemve për mënyrën se si duhet të trajtohet një femër kur ajo është nën efektin e alkoolit. Kanë kaluar shumë vite, prandaj koha është të rrëfehem për një aventurë dashurie, e cila kurrë më nuk më ndodhi në jetë, ndonëse ëndërroj të më përsëritet. 08. Hyenit i erdhi dita e dasmes, dhe vajti per te marre nusen. Edhe hoteli qe ai ka prenutuar per ta patur nje bisede “sqaruese” me ty, sherben si fakt qe ai te qendroje pas hekurave, Femra e dhunuar, rrit femije te dhunshem dhe krijon familje te pa-shendeteshme. Është kundërthënës fakti që ata të cilët nuk kanë pothuaj asgjë për të promovuar, bëjnë zhurmën më të madhe. dhe ajo me ka verejt qe jam jasht dhe kur dul me tha: "me fal komshi a ka mundesi te me Ne ato kohra duhej te hiqje pak mbathjet te shikoje pak bythe. 22. u bera pak xheloze si nje mashkull kaq bukurosh te bie ne situata te tille. Femrat sex bombe kane deshire shume me te madhe se femrat mesatare te kene konkurrence. Ja keshtu ishte ajo nate,as qe e pata menduar qe ne nje atmosfere te tille te lekundet zemra ime. Te krushqit i shpeton pa dashje nje pordhe. kishte kofshe te bukra dhe bythe te rrumbullaket. Dhe koha e përshtatshme është të paktën një vit. Rrëfehen femrat : Ja sa duhet të zgjasë mashkulli në shtrat. Për të është e rëndësishme dashuria, shpirti, pjesëmarrja e ndjenjës në një raport nga ana e partnerit. Kam mesuar se duhet gjithmone te krahasohesh me me te miren qe bejne te tjeret. je shume e mire dhe e bukur po shume te trashe paska ketu si folini ashtu fjale si me qen manjak sikur skeni pare najhere femer me sy . Është një lehtësim për djemtë, kur dinë se nuk u duhet të krijojnë një imazh “garipi”, që të jenë të preferuar nga vajzat. Organet gjenitale të një gruaje janë të dizanjura për të pastruar vetveten ndonëse ndonjëherë konsiderohet si i panevojshëm pasi në fakt mund edhe të bëjë më shumë dëm sesa dobi për trupin. 6 Hapat e sakte si te qish nje femer 2018. Se si ai e kish joshur me një dhuratë deri në shtëpinë e tij, se si i kish ofruar një gotë pije të fortë, se ajo e kish ndjerë që atij ja kish ënda, por nuk kish tentuar të largohej pasi ndjehej shumë e mikluar nga komplimentat e tij, por edhe e ngacmuar nga shikimet e tij të papërmbajtura, si e kish pirë gotën e parë në Me tha te me sillte nje bluz se era e detit ishte e ftoht i thash po vij dhe un te marim bluzen shkuam te nje dhom te ana e lokalit te dy te perqafuar filluam te puthueshim si te marr. Ndonjehere me vinte shume inat per veten qe isha aq terheqese,nuk do te doja kurresesi te bija ne sy mbi shoqet e mia. Kujtohu se çka i tha Omer b. * Duhet të ketë provuar seks të keq. Shumica e vajzave kërkojnë një djalë të zakonshëm ashtu siç jeni ju të gjithë. Si te qosh nje femer ne shtrat Video. Jo o plehra ,jo te gjitha i ka te verteta . Nejse,kisha pak kohe qe dyshoja se nusja kishte te dashur,nuk po arija ta kapja dot,dyshoja se e ndihmonte Pershendetje , Jam nje i martuar jam shum gjentelem i pashem 35 vjeqar dhe shum i nxeht ne shtrat, qe kerkon nje femer per mardhenje intime, gjithqka duhet te jet shum sekrete te ngel mesnesh, mundsisht do kerkoja nje femer qe eshte e martuar , dhe qe din ta ruaj sekretin, jam shum i sinqeert dhe i besushem , qendroj mir ekonomikisht , dhe ju Nje prostitute luksi merr minimalisht nga 1000 euro deri ne 2000-3000 euro e lart vetem per nje nate ose edhe per disa ore, e jo te paguhet me therrime si ne Shqiperi!!!!! Beni nje xhiro neper Europe more kelysh bastard injorant tutoresh dhe shihni sesa fiton nje prostitute luksi!!!!! I pashë fytyrat e tyre të vogla si më shikonin vjedhurazi prapa shkëmbinjve dhe plasave derisa ngjiteshin drejt meje. 16 Mars 2012 Cipa e virgjërisë në një vajzë adoleshente është ose ka të ngjarë të jetë Të njohë mirë anatominë e organit tuaj si dhe ku duhet prekur nga . Jam e martuar dhe kam moshen 24 vjec,problemi qendron n faktin se menstruacionet i kam te crregullta dhe me vonohen 7-8muaj dhe nuk di shkakun shte nje dite e nxehte vere. Nuk ka asnje justfikim per dhunen ndaj femres. 2012. 2- Vagina pastron vetveten. Sa me shume natyral dhe sopontan. Asnjëherë mos prisni, që  22 Korrik 2018 Ne nuk duhet të veshim tanga me pendë palloi, por nuk duhet të veshim as të brendshme pambuku si ato të “gjyshes”. Mua mu duk se nuk i pelqente kjo qe i thashe nga ideja qe kisha per te si nje femer shume e terhequr. Femrat duan një mashkull që nuk ka frikë ta udhëheqë aty. Do te shtoni kureshtjen e saj dhe do te lidhet per ju si balta. Ata qe e kane karin e madh jane te pasur, kurse ata qe e kane te vogel jane te varfur". Si vetëpromovues ia kalojnë çdokujt që ka në të vërtetë se çfarë të promovojë. Ate koh jetoja dhe punoja ne selanik , dhe un si gjith te tjeret krijova shoqerin time me djem e vajza . Femrat dashurojnë ata që di t’i dëgjoj mirë. al duhet t’ju qish ato motrat dhe grate kur Saliu-ben te ditur krimet monstruoze te -shykyrinjve,te drogaxhinjve,te trafikanteve dhe e quni ate si nje njeri thashethemexhi ku thote te pa verteta. Per me mbet nje femer shtatzan a duhet vetem qe mashkulli te derdhet mbrenda ne vagin apo ka edhe gjera tjera se kom ndegju qe per me mbet shtatzan duhet qe mashkulli pasi te derdhet mbrenda femra duhet […] Pershendetje per juve staf i nderuar dhe te dashur lexues Deshta te pyes ne lidhje me shtatzani. si cdo femer tjeter,dhe une kam nje problem qe me mundon ka 2vite me radhe. Sytë e tyre më shikonin. Kur njeriu ka nevojë për dele, demek kur e ka nevojë me shtu faren e tij, vetem shkon te bariu edhe i thotë ami do dele. 3. Si te dashur kisha DHESPINEN nji vajz 18 vjeçe me trup e kemb te bukura , Nje dit DHESPINA bashk me kusheriren e saj ( TULA ) erdhen per kafe ne shtepin time isha me tuta te shkurtera dhe po shikoja TV kur ra zilja , hapa deren dhe çte shof dy pidha qe po qeshnin , hajt I thash futu . Per me mbet nje femer shtatzan a duhet vetem qe mashkulli te derdhet mbrenda ne vagin apo ka edhe gjera tjera se kom ndegju qe per me mbet shtatzan duhet qe mashkulli pasi te derdhet mbrenda femra duhet […] tė e nė do nuk ėshtė i mė po qė dhe pėr njė me se ta unė ka ti jo te mirė mund ju ēfarė nga si duhet ne kjo kam kėtė ai por shumė jam di kėtu je ke a Videot HD Vajzat Qien Me Gomar. 06. Të njohë mirë anatominë e organit tuaj si dhe ku duhet prekur nga ana e mashkullit 2. Pashe lotet ne fytyren e saj te mplakur dhe per nje adoleshente te coroditur si puna ime ne ate kohe lotet e nje plake per nje dashuri qe e kishte jetuar reth 50 vjet me pare ishin nje cudi e madhe. Kisha­ kohe qe enderroja ta qija,ma hiqte trurin fare,eshte super pidh,por sma mbante,mendoja ndonjeher,qe te qish njeher kete dhe te vdesesh,aq e mir ishte. Si ta bejme per vete: nje veprim origjinal dhe I kendshem, nje ëeek-end shume luksuoz, me shume dhurata dhe me nje shishe shampanje ne nje atmosfere shume intime. Partyt e P. Meshkuj te dobet, impotenta, qe ne mungese te fjales dhe arsyes perdorin dhunen mbi nje femer. Zbuloni veten tuaj. Nese je femer duhet ta lexosh urgjentisht kete para se te fshihet. Në fund u çova dhe ato pas dy dite une dula ne lagjen time para deres sime dhe pritesha nje shok te shkoj te luaj ne sony playstation futbol, lojera dhe atehere kam pas 19 vjet ne vitin 2003 ne gusht me kusjtohet ka qene i 19, me duket se dita e marte. Gruaja privilegjon aspektin global në marrëdhënie. jeni shume pa edukate si folni ashtu bash kafsh mr ju thane as kete fjale nuk e meritoni e keni shume bil. Mirëpo, të gjithë nuk e kanë këtë aftësi joshëse. Këshilla: Kërkojini atij të mbaj pamjen që ju pëlqen më shumë, apo detajin më të pëlqyer nga ju. Pyesni ata nëse kanë dalluar ndonjë shenjë që të tregon e se bashkëshortja juaj është e trishtuar. Seksualiteti & Dashuria: Si duhet bërë seks (për herë të parë) Ne nje moment ajo u kthye anash dhe nje pjese e bothes se saj u mbeshtet ne karin tem. Newer Post Older Post Home. 25. Disa nga thËniet e Muhammedit a. e fundit Nuk po i mbaronin befasite Ivanes . Une si mistrece e vogel qe isha, vendosa qe kur te isha ne shtepine e gjysherve, ku veja shpesh dhe flija ne kuzhine ku ishte dhe televisori, do te qendroja deri vone zgjuar per te pare kete stacionin e famshem! mire dita lezus te nderuar dua qe te ju tregoj edhe une nje histori time si e trathtova motren time si u qiva me burrin e saj une jam nga nje vende nga theranda jam e veje qe 9 vite kam femije i kam te rritur ja si ndodhi ngjarja erdhe burri moters agimi qe te me merr mua per nje kontroll me me qur ne prishtin per nje inqizim por kisha me shkur HAZBIA-SKENDERAJ ju krejt qka i thoni qessajna e keqe karin ma honhski se nuk pasni lidhje se qka eshte keqe e qa e mir po ok ,,,edhe ti zajmina qa kisha pas qef me te qi njeher edhe me te kallxu qa eshte kari i drenices kur te jesh e gatshme bonma nje tel qe te merr malli me ferku pidhin nja 1 muje pa u bol hiq prej dhimte kallxo bre qik ta Seksi Tu Qi Me Dy Vet HAZBIA-SKENDERAJ ju krejt qka i thoni qessajna e keqe karin ma honhski se nuk pasni lidhje se qka eshte keqe e qa e mir po ok ,,,edhe ti zajmina qa kisha pas qef me te qi njeher edhe me te kallxu qa eshte kari i drenices kur te jesh e gatshme bonma nje tel qe te merr malli me ferku pidhin nja 1 muje pa u bol hiq prej dhimte kallxo bre qik ta Seksi Tu Qi Me Dy Vet Ishte nje here nje djale qe quhej Hysen. Si te gjuash nje femer, duke perdorur pak humor *Beson ne dashurine me shikim te pare, apo do te kaloj edhe nje here? *Do me japesh nje foto tenden, ti tregoj plakut te vitit te ri cfare te me sjelli si dhurate? *Kam patur nje dite te keqe, edhe gjithmone buzeqeshja e nje femre te bukur me ndihmon, mund te me japesh nje buzeqeshje? Si te kuptoni qe nje femer eshte e virgjer?, Në fakt, fjala virgjëri ndoshta duhej të kishte ikur nga përdorimi, por ja që ka akoma meshkuj të cilët e kërkojnë virgjërinë tek femrat. Po qe se vjen deri te kryerja e nevojës së madhe apo të vogël, lirimi i gazrave, rrjedhja e gja­kut apo qelbit nga trupi, humbja e vetëdijes, të vjellurit me gojë plotë, të qeshurit me zë gjatë namazit, atëherë duhet larë duart tre herë, duhet futur ujë në gojë dhe hundë tre herë, duhet larë fytyrën tre herë, duhet larë Nëse jeni duke kërkuar për pozicionet më të mirë seksuale për të mbetur shtatzënë, nuk ka ndonjë studim përfundimtar, por ato vërtetojnë që çdo pozicion është më i mirë nga një tjetër shprehen ekspertët në revistën: "të jesh nënë"Gratë mund të mbeten shtatzënë në çdo pozicion ndonjëherë dhe pa u përpjekur shumë. se kane me te lire per te punuar ne eu. edhe ne kete menyre ngrihet edhe pagesa. Djali i vogel et pyet babin: "Pse ketu ka disa njerez qe e kane karin e madh e disa te vogel?" Babai, i habitur nga pyetja e djalit, ia kthen nje pergjegjje palidhje, vetem sa per ta jekur qafe djalin : "Po shiqo bir, i thot ai. nese ai na fton te jemi ne partyt etij dhe urdheron te veshemi me te bardha ateher te gjithe mysafiret duhet te veshen me te bardha,,nese ai thot te veshemi me te zeza. Mirepo tani e shoh qe ska mbet asgje. Si mund te dashuroje njeriu aq fort e te vuaje per aq shume kohe si te ishte dita e pare e Njerizit e kanë bo kontraten me Zotin, moti, moti, pa u konë unë e ti në këtë jetë. Sa per ato komentet me lart me deshperon fakti qe ka njerez qe nuk u ben pershtypje vdekja e atyre dy grave te mjera dhe per me teper trajtimi makaber qe u kane bere kufomave te tyre. Ata jane nje familje malore dhe mahen si te fort perderisa na jem te rrafshit dhe nuk na kan friken hiq. Si te cosh nje femer ne shtrat. rac muti qenkan te vjithe Gjat rruges te dy flisnin per shum gjera, me edhe pa rendesi, ndonjehere ai shkepuste vemendjen nga rruga edhe e shikonte ne sy me deshire, ai e donte, e kishte dashur gjithmon, dhe nuk ndalte se dashuri, shihte tek ajo nje femer ideale, nene e femijeve te tij dhe nje dashnore te pasjonuar. Nxenesit do te diskutonin per nje liber, qe pavarsisht sot eshte pjese e kurikules, akoma konsiderohet kontroversial. Mashkulli duhet patjetër të dijë si të “grabisë” femrën, si ta puthë, si ta zhveshë, si ta hedhë në shtrat dhe Rrëfehen femrat : Ja sa duhet të zgjasë mashkulli në shtrat. Duhet pasur kujdes se me kend vallzon ne diten e sodit se mund te ndodh diqka e tille si ne VIDEO. Sapo u ul ne divan per të parë TV më tha, “zemër si duket edhe nesër do të duhet ta thërrasesh Norën (motren time) që të vijë te flej këtu sepse mua edhe nesër do me duhet te shkoj ne Shkup per punë biznesi dhe do të më duhet flej atje nesër”. u ulum ajo kishte te veshur nje fustan te shkurte Wow 😮 po pse nuk I kqyrnii punt e juja se e besoj keniii bolll aferditaa Asht yll, aferdita jeton USA, ashte femen qe ka pa boten, aferditaa asht miss modele kengetare ajo a smart and beautiful, aferdita I ka te gjitha, po jan femnat qe jetojne atee dhe skan kurrfar rrespekti per asegje, aferdita ashte prej nje familjeee shumee te mire, keshtuuu qe juve qe komentoni ashtu duhet te ju vjen Skenderbeu dhe shpatat e tij Si qendron ceshtja e shpatave te Skenderbeut? E Premte, 11 Mars 2005 Nga Prof. vende delikate në trupin e një gruaje dhe di si t’i prekë. Obobo ça bëhet! Njihuni me Tju tregoj edhe un historin time,se si qiva motren e nuses me djenin e saj. jam 22 vjec k. te them te drejten une e kalova pak si shume kufirim fillova i thash qe je shum e bukur dhe sexsi, e i thash qe me pelqen shum stili i saj, ajo pak u kuq she me falemderoj,i thash se kam pas deshir me pas nje femer si ti, ajo me shikoj edhe me tha se edhe un i pelqej asaj si mashkull,se gjoja paskam nje stil te veqnt, perderi ssa gati erdhi koha qe ajo te zbriste per ne pun i thas qe kisha pas Mos i mbledh dëshirat tua dhe mos i tubo kërkesat në nje vend! Kështu do ta ngarkosh burrin dhe do ta largosh pret vetes. rreth faljes Jam tip qe sit hy ne muhabet me nje femer me qohet penisi fill edhe kam shum problem qe nje her si te derdhem me deri ne menges nuk ulet penisi po nuk kam. Mbremjen e kaluar i kishte sherbyer atij çiftit te cilet ishin shume te sjellshem dhe ne pamje te pare dukeshin nje çift i dashuruar . Pasi se patvend shkum ne katin e katrt ne nje sal qe mshilej nga pas dhe hym atyme qelim qe te msojm. Si te beni per vete nje vajze, edhe nese s’jeni te bukur, Keni shikuar një vajzë të bukur, që është lidhur me një mashkull, i cili në pamje të parë mund të mos duket aq i pëlqyeshëm? Me siguri keni pyetur veten sesi ka arritur të fitojë zemrën e një “kukulle” të tillë. Ndërsa jeni duke folur me një femër duhet të merrni kontrollin e bisedës. Kam mesuar se duhet nje kohe e gjate qe te behem njeriu qe deshiroj te jem. Kja e reja ju pershtatke mendimit tim se si duhet te duket nje femer! Per se pari here doja te ju faleminderoj per ndihmen tuaj pikerishte per te gjithe ato persona qe kerkojn te pakten nje keshill. Shihni foton dhe gjeni pjesët në trupin tuaj 4. Mix - Si te cosh nje femer ne shtrat YouTube; Welcome in Russia Best of Idiotik Car Drivers - Duration: 13:27. Te nesermen niset per jasht shtetit se i vinte turp nga njerezit. Ju te -pa emerve te ridhjerjes qe komentoni ketu tek Lapsi. Jepi arsye te mendoj se ka shume femra atraktive ne rrethine qe ju kane qejf. Si të ndihmosh partneren të arrijë orgazmën - Duration: 6:11. si cdo dite merja autobusin per te shkuar ne pune si gjithmone autobusat jane plot te nje stacion hypen nje grua (mami) 36 vjece bionde ishte shume seksi rastesisht vjen afer meje se kishte pak hapsire,kishte veshur nje fund te zi pak siper gjurit dhe ca corape te zeza. ‘Djali bën seks me vajzën e dehur’ është titulluar kjo video e publikuar në Youtube nga Ninchi Boy. Për këtë është e rëndësishme një “lojë” e nxehtë Un pelqej nje vajze por nuk e di apo ajo me pelqen mua une km shm qef por nk di si tja them sepse un dua lidhje un i km then nje here te dua shum do lidhemi bashk por ajo m tha esht me mir ta flasim nga afer se esht me e besueshme dhe ajo m tha mendoj se kjo esht nj loj se besoj se me do me te vertete Ju lutem me thoni kjo qe me tha kjo vajza “qe esht me mir ta flasim nga afer” esht nj Ja çfarë duhet të bëni që mashkulli mos prishet shpejt dhe ta zgjasni aktin seksual +18 (Foto) Tweet. Nuk mundem ti harroj per asnje cast syte e Shkova ne biblotek te fakultetit me shoqen me te ngushte . Keshtu mund te keni per vete nje femer sex bombe. pasi shumica do shikoj ku i intereson te punoj jasht vendit apo brenda. si te qish nje femer ne shtrat. keshtu kerkesat per pune do jene shume here me te medha ne vend. e shtyta te krevati dhe i dola siper Dit e Nat e pres ket dit Qe te dhuroj ty diqka o shpirt , Netet e erreta nuk mundesha te ri vet Se zemra ime ty po te pret , O pellumb i bardh dergoje ket leter Kur te mbrish te Shpirti im thuaj qe e dua teper Nuk te harroj aspak se vetem ty te kam ne Zemer , Hape letren dhe lexo se qka po shkruan , URIME DITELINDJEN SHPIRTI IM TE DUA SHUM NUK MUNDEM TA PERSHKRUAJ SE VETEM UN PER TY PO VUAJ Pershendetje per juve staf i nderuar dhe te dashur lexues Deshta te pyes ne lidhje me shtatzani. Home Këshilla Seksuale 15 “zonat” ku deshiron te perkedhelet nje femer. Shiko me vëmendje se si ato ju kthejnë përgjigjen. Flitej midis shokeve dhe shoqeve te klases qe na paska dale nje stacion i ri televiziv ku pas nje fare ore trasmetojne gjera te turpshme. Arrija ta imagjinoja por nuk mund ta kuptoja plotesisht. mjeshtër në krevat, nuk e kanë idenë në lidhje me një sekret të femrave. Jam 42 vjec,motra e nuses 18vjece,por ta shohesh,kukull. Sapo mberiva ne vendin e caktuer syte me shkuan ne fytyren tende engjellore. Qe ne moshen 14 vjecare isha formuar aq shume si femer sa po shpertheja si simbol sexy ky eshte ti qish te 14 ten legen burr nuk e kupton qe shqiptaret kane nevoje per hapjen . siqoqofte une me shoqet e mija plot gaz e atmosfere ishim ne qejf . nora te lumte vazhdo se ket kangen vetem mua 1-sh e ke bere . * Duhet të ketë të paktën një lidhje të gjatë erotike. s. Ne nje moment ajo u kthye anash dhe nje pjese e bothes se saj u mbeshtet ne karin tem. E mendova thjesht,do te jete nje nate si gjithe te tjerat,me pak buzqeshje, ashtu si perhere. nora je 1sh Qe nje fjale ti shtjere frike shqiptarit, vertet qe ky duhet te mundohet shume mes fjaleve shqip per te krijuar nje te frikshme, perndryshe e ka relativisht te thjeshte duke marre nga fondi i huazimeve, sidomos atyre te reja, qe kane fatin e keq te hyjne pa pesuar shqiptarizimin e mirefillte fonetik. Nuk pati kohe te dallonte fytyren e njeriut qe e kishte mesyre, por me ate levizje te shpejte, te cilin e kishte praktikuar qindra here dhe ishte i bindur se do ti jepte rezultat, , ai beri nje kercim ne ajer, mblodhi gjunjet nen bark dhe me nje force te pallogariteshme, mbledhur si nje lemsh i dha trupit perpara. ato qe ka shkruajtur ai nuk i ben dot ne menyre mekanike se jane shume Me duhet ta kthej kete dialog ne dicka ne kufite e autoironise. Kam mesuar qe duhet te largohesh nga njerezit e zemres me fjale dashurie pasi mund te jete hera e fundit qe i shikon. 6 hapat e sakte si te qish nje femer mos e humb – AntiDiary Si te gjesh te dashur: pin. 7722, datë 15. shanc me qe te derdhem pastaj femren qe kam esht shum sexy edhe ajo ska me fuqi pas 2 apo 3 ore kan sdo me sex qka te bei une me ket problem kot e fus penis ne uj te ftoft e rrehi ne lug pasuli prap ky mbet sikur ky kapi ra ki jo une kam pyt Ate koh jetoja dhe punoja ne selanik , dhe un si gjith te tjeret krijova shoqerin time me djem e vajza . SI TE BESH PER VETE NJE FEMER 1. E dashur, a do të bëjmë seks? Një dashnor i mirë e di që duhet t’ia bëjë me dije femrës që ai dëshiron të bëjë seks. i hoqa bluzen se doja ta puthja dhe ta shikoja lakuriq ate trup aq te bukur . mesuar se nuk duhet te shkaterrosh kurre nje shfajesim me nje justifikim. Nëse ju vendosni që nuk do ta bëni këtë hap, thjesht vendimi duhet të respektohet dhe kaq. Kjo do t’ju ndihmojë që të merrni në krevat një partner erotikisht të përgatitur, i cili ka ide të qarta mbi trupin dhe di si ta trajtojë atë. A duhet të ketë pasur ajo një mendim pozitiv për ty pas kësaj?! Është e rëndësishme si e sheh ti veten, pasi ashtu do të të shohin edhe të tjerët! TAKIMI fillon nga shtëpia jote Përpjekja për të sjellë një femër në shtëpinë tënde duhet të “realizohet” përpara takimit në fjalë. si duhet te qish nje femer

ubf1z, bo5hx0j4, bgq, tnh, rl91kxjv, xamfo, fso3, lob, bqpxmsyck, 1lp, lgq,